AUTOKLÍČ
tel.: 602 388 200
pro Prahu a okolí

Novinky15.10.2020

Nahráváme a opravujeme infra klíče pro vozy Mercedes do rv. 2015


Přestal Vám chodit INFRA klíč od Mercedesu, nebo jste už ztratili poslední klíč? Nevadí, zavolejte a pokusíme se to napravit.

21.5.2020

Renovace dálkového ovládání


Kromě viditelné renovace (např. výměny obalu) provádíme i odemčení použitého dálkového ovládání, pro opětovné nahrání do jiného vozu.
PS:pokud si koupíte použíté DO třeba na vrakovišti, a nejde rovnou nahrát do Vašeho vozu, může to být proto, že je zamknuté.

7.8.2018

Ford po rv 2013 vyrábíme klíče7.7.2018

Nahráváme klíče k vozům Dacia po rv. 20107.6.2018

Kopírujeme klíče pro vozy Ford, Kia, Hyundai a Toyota po rv.2010


20.4.2018

Toyota - ztráta klíčů


Taky Vám řekli v servisu že to nejde, nebo po Vás chtěli za nové klíče
k Vašemu mazlíkovi 20, 30 někdy i 50tisíc?
My to umíme vyřešit bez velkého rozebírání (většinou), ale hlavně za zlomek této ceny.
Nevěříte?
Vyzkoušejte nás. Nemůžete nic ztratit. Auto bez klíčů je v podstatě neprodejné.
A s klíčema za 50 000 to úplně postrádá význam.

1.12.2017

Škoda Kodiaq 2017 otevřeno


Potvrzeno, ověřeno.
1)Jdou zabouchnout klíče i v tomto voze (vybaveném bezklíčovým startováním)
2)Umíme to vyřešit a auto otevřít!

22.9.2017

Umíme otevřít Audi A4 rv.2016


Jako jedni z mála možná, že i jediní v Praze a širokém dalekém okolí, umíme otevřít toto auto!!!
Vzhledem k tomu, že je pro otevření "A4" potřeba další speciální přípravek, to tak asi i chvílku zůstane.

konečně....

9.11.2016

Kopírujeme klíč k Volvu C30,S40,S80,V40,V50


Jedná se o speciální klíč (bez zubů), který je použit pouze u těchto tipů vozu Volvo.
Výroba kopie klíče probíhá bez diagnostiky, bez rozebírání a jiných zásahů do vozu. Pouze se zapíná zapalování novým a původním klíčem.
Výroba klíče trvá asi 1-5 hodin s cenou do 3000Kč
Jde o klíče bez dálkového ovládání (rezervní). Pokud trváte na klíči s dálkou, budete si muset připlatit.

10.5.2016

Otevíráme Volvo XC90-201622.2.2016

Otevíráme SuperB 3, Q7-2015 a další20.12.2015

Umíme kopírovat čipy MEGAMOS CRYPTO


Tento čip je používán ve většině vozu Škoda, VW, Volvo, Seat, Audi, Fiat a plno ostatních.
Zatím bylo nutné nahrávat klíče s čipem MEG/CR pouze diagnostikou, složitě ho připravovat popř. demontovat řídící jednotku z vozu. Bylo to časově i finančně dost náročné.
Nový postup výroby klíče trvá cca 1 hodinu (u Volva asi 1-5 hod), s cenou 2500 - 3000Kč
Jedinou nevýhodou může být, že jde o klíče bez dálkového ovládání (rezervní). Pokud trváte na klíči s DO, bude nutné si počkat a připlatit.

27.10.2015

Zahájen prodej KeyLess klíče


Začali jsme kopírovat i tento druh klíčů. Jedná se o provizorní klíč k vozidlu s KeyLess (SmartKey, Inteligent Key aj. názvy téhož) systémem zámků.
K čemu je to dobré?
V případě ztráty Vašeho posledního plnohodnotného klíče, pouze sáhnete do trezoru pro tento náhradní (podstatně levnější) klíč a s vozem můžete dál jezdit jak dlouho potřebujete.
Asi Vás to časem stejně donutí koupit plnohodnotný klíč, ale auto nemusíte do servisu odtahovat, naopak ho zatím můžete používat.
Klíč nemá baterii ani tlačítka. Nemusí se nabíjet ani používat aby, zůstal funkční. Nestane se tedy, že by nechodil, když třeba 3 roky leží v trezoru, jako se to může stát u plnohodnotného klíče. Jediné dvě omezení spočívají v tom, že vůz odemknete otočením klíče v zámku dveří (má každé auto). Dále před nastartováním klíč vložíte do klíčové šachty, což je stejně nutné u některých vozů. Potom už normálně startujete.
Výroba tohoto náhradního klíče by neměla trvat déle než 60 minut (VOLVO 1-5 hodin). Cenově se pohybujeme v rozmezí 1/4 až 1/2 ceny plnohodnotného klíče, cca 2500 - 3000Kč.

23.6.2015

Otevírání Fabie 3 POTVRZENO!!!


Od dnešního dne můžeme potvrdit že jako jedni z mála umíme otevřít nejnovější Fabii 3-2015 a VW Polo-2014.

21.12.2014

Nejlevnější nemusí být vždy to NEJLEPŠÍ


Při hledání "nejlevněší" pomoci v nouzi, se Vám může stát i toto!!!
Když už jde zákazník výhradně po ceně, měl by se aspoň zeptat, jestli je zámečník pro podobný případ pojištěn!!!
Stát se při otevírání vozu může ledasco, toto by se ale stávat nemělo, ani začátečníkovi...
takto opravdu NÉ takto opravdu NÉ takto opravdu NÉ


1.12.2014

Dálkové ovládání pro Sharan a Alhambra


Prodáváme a nahráváme dálkové ovládání pro VW Sharan a Seat Alhambra.
Jedná se o finančně výhodnou náhradu originálního dálkového ovládání
7M0 959 753E , 6K0 959 753B a 7M3 959 753F.
Klíč s dálkovým ovl. je ve stejném pouzdře jako novější modely (vystřelovací klíč). Finančně vychází zhruba na polovinu originálního ovládání.
Pro nedůvěřivé zákazníky můžeme samozřejmě sehnat i originál DO za plnou cenu.

24.03.2014

Opravy dálkových ovladačů


Rozšířili jsme služby o opravy dálkových ovladačů a výměny jejich obalů.
Koupě nového klíče s dálkovým ovládáním (dále jen DO) je finančně dost náročná. Někdy se může jednat i o částku okolo 10000Kč. Čekací doba na nové DO může být také podstatná věc, nebo se třeba nedá sehnat.
Proto Vám nabízíme servis DO (vyhledání špatných-studených spojů, výměny mikrospínačů, infra LED, nebo vadných součástek atd ). Prodej náhradních obalů včetně vyříznutí klíče a případného nahrání do vozu je samozřejmostí.
Pokud se Váš DO nepodaří zachránit (opravit) nemusíte NIC PLATIT!!!
Tzn. že nic neriskujete, když Váš nefunkční ovladač před vyhozením přinesete. Foto Vašeho DO, popis závady, tip a rok výroby vozu prosím posílejte na email nebo jako MMS na spojení uvedené v kontaktech.

30.01.2014

Univerzální dálkové ovládání pro auta


Začali jsme prodávat univerzální dálkové ovládání pro několik nejpoužívanějších značek vozů. Jedná se o většinu modelů Škoda, VW, Seat, Ford, BMW s EWS a některé modely Audi, Hyundai, Kia, Toyota, Honda, Nissan a Mitsubishi. Další vozy budou následovat.
Jde o programovatelné dákové ovládání, které se připraví pro Vaše auto a potom se nahraje stejným způsobem jako originální DO. V současné době je v nabídce 6 tipů obalů na univerzální DO. 5 tipů vyhazovacích klíčů se 2 a 3 tlačítky a jeden tip nesklopný např. Toyota

univerzální dálkové ovladače

30.08.2012

Kopie vstupních čipů


Vyrábíme kopie čipů pro vstup do objektů. Jedná se o tzv. "VSTUPNÍKY", plastové kolečko nebo karta. Kopie je hotová do 10 minut. Můžeme přijet i k Vám a na místě se vstupník vyzkouší. Jedinou podmínkou je možnost zaparkovat u Vás.

vstupní čipy

25.04.2012

Kopie klíče s dopravou


Potřebujete vyrobit kopii klíče k Vašemu vozu a nemáte čas přijet k nám na dílnu? Nevadí, vyzvedneme u Vás klíč, vyrobíme kopii a naprogramujeme klíč u Vás. Tato služba se vyplatí zejména zákazníkům z Prahy, kde příplatek 500Kč je zanedbatelný. Jedinou podmínkou je možnost zaparkovat u Vášeho vozu.

14.10.2011

Kopie klíčů s čipem PH/CR2, TEX, TEX/CR do 60 minut!


Jedná se o klíče k novějším a nejnovějčím vozům Ford, Fiat, Citroen, Peugeot, Kia, Hyundai, Toyota, USA aj bez startovacího tlačítka "Start/Stop". Vyrobená kopie sice nemá dálkové ovládání ale jinak je plně funkčí i pro startování. Tento klíč je vhodné použít např. jako rezervní.
Pravděpodobně Vám v servisu řekli, že klíče jdou přidělat jen u nich ale NENÍ tomu tak!!! Jde to i rychleji a hlavně levněji. Klíč s dálkovým ovládáním stojí od 3000Kč do třeba i 10000Kč, ale jako rezervní se stejně válí doma v šuplíku a baterie uvnitř má jen omezenou dobu životnosti.

13.6.2011

Již žádné bateriové klíče


K dnešnímu dni jsme ukončili prodej bateriových klíčů.
Nemusíte se proto obávat, že by Váš klíč přestal po nějaké době fungovat z důvodu vybité baterie v klíči !!!
Všechny klíče (kopie klíče i nové) jsou již bez baterie.
Bohužel se to nevztahuje na originální klíče s dálkovým ovládáním. Ty samořejmě baterii mají.

3.5.2011

Velké slevy na kopírování autoklíčů


Připravili jsme pro Vás velké slevy na výrobu kopií autoklíčů. Například klíč na Škodu Felice za 600Kč!!!
Na Ford vyjde kopie klíče od 1300Kč. A mnoho dalších slev. Pro zjištění ceny Vašeho klíče volejte 602 388 200, nebo nás kontaktujte na: autoklic@volny.cz

11.4.2011

Již umíme kopírovat čipy TEX a TEX/CR i na skleněné čipy TPX1,TPX2


Nyní máte na výběr, jestli budete chtít vyrobit kopii na bateriový klíč s dobou životnosti 7let (záruka výrobce), nebo zvolíte skleněnou variantu s neomezenou životností.
Je pravda, že 7 let je při dnešní trvanlivosti vozů, tak dlouhá doba, že to ani nemá cenu řešit, přesto by toto omezení mohlo být pro někoho limitující. Proto jsme rozšíříli nabídku o tento typ čipu.

1.4.2011

Spouštíme novou službu pro šikovné a spořivé zákazníky


Jedná se o možnost spolupráce při opravě Vašeho vozu. Vymontujete zámek nebo spínací skříňku či immobilizer, pošlete poštou nebo předáte zámečníkovi. My vyrobíme klíč, čip nebo opravíme zámek a pošleme Vám jej na dobírku zpět. Popřípadě předáme osobně na domluveném místě.
Výhodou z toho pro Vás vyplývající je podstatné snížení nákladů - není učtováno přepravné, demontáž a zpětná montáž. Nevýhodou je ale delší doba vyřízení.

1.1.2011

Novinkou letošního jara je možnost kopírování čipů TEX, TEX/CR a PH/CR2


Od tohoto data jsme schopni vyrobit kopii klíče k cca 75% vyráběných vozů. Jedná se zejména o vybrané vozy s manualní spínací skříňkou, tedy né se startovacím tlačítkem, těchto značek:
ALFA ROMEO, BMW, BUICK, CADILLAC, CHEVROLET, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DAIHATSU, DODGE, FIAT, FORD, GM, GMC, HONDA, HUMMER, HYUNDAI, INFINITI, ISUZU, JAGUAR, JEEP, KIA, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, LINCOLN, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, OLDSMOBILE, OPEL, PEUGEOT, PLYMOUTH, PONTIAC, PORSCHE, PROTON, RENAULT, SATURN, SUBARU, SUZUKI a TOYOTA
Klíč je bateriového typu, se 7.letou zárukou na baterii od italského výrobce (né Čína) bez dálkového ovládání. Pro dotaz, zda právě na Váš vůz je možné vyrobit kopii nás neváhejte kontaktovat: autoklic@volny.cz nebo 602 388 200.